Het heeft even geduurt, en het zijn slechts een paar straten, maar toch, het begin is er!
Nu kan ik eens wat laten zien wat mezelf niet lukt om op de foto te krijgen.
Zoals deze drieeenheidpanden, zo noem ik ze maar.
De zomerboom staat duidelijk in de weg, maar Winschoten is nu eenmaal groen.
Wat mij opvalt, ook als ik er dagelijks langsloop, is dat het linkerpandje een rare uitbouw heeft bovenop, en het rechterpandje heeft dat niet, het geheel is dus uit evenwicht.



Cool! Helaas is Google nog niet bij ons geweest :( Maar dat zal vast wel komen, denk ik!
En vergeet vooral dat kleine beetje Klinker dat nog over is niet!
http://maps.google.nl/maps?f=q&source=s_..)&sll=52.469397,5.509644&sspn=3.346684,9.876709&ie=UTF8&hq=&hnear=Winschoten,+Groningen&ll=53.146294,7.03625&spn=0.003217,0.009645&t=h&z=17&layer=c&cbll=53.14673,7.033813&panoid=IT-pGcAaKc9eg9b8VU0Z9g&cbp=12,13.62,,0,7
Mooi toch!? Gisteren reed die Google auto bij ons in de buurt, dus dat zullen een stuk minder zonnige foto’s worden…
dat is leuk zeg. De kinderboerderij staat er ook op: http://maps.google.nl/maps?hl=nl&source=..
het is wel cool om zo bij te leren over je woonplaats, en over Nederland in het algemeen. Geografisch weet ik niet zoveel over Nederland, altijd handig als er wat tips verschijnen in logland… ![]()
Groetjes!
Erg leuk. Die mensen links hadden duidelijk ruimtegebrek, nu maar wachten tot ze dat rechts ook krijgen, dan is het weer in evenwicht.
Hier zijn ze ook nog niet geweest, tenminste… ik ga nog eens kijken ![]()
Leuk, Renesmurf. Zo kunnen wij dat beroemd Winschoten eens beter bekijken…...nou, het ziet er helemaal niet gek uit, hoor!
Ik blijf het ook zo grappig vinden om met google bij ons te kijken. Heb me vrienden hier ons huis ook al laten zien ![]()
Gefeliciteerd! Winschoten hoort er nu écht bij…
Leuk is dat om zo in je eigen woonplaats te kunnen ronddwalen.
Toch leuk om bekende plekken te zien op internet he.
Love As Always
Di Mario
Bij ons heb ik ze pas zien rijden, dus dat zal binnenkort ook wel zover zijn.
Bij ons klopt er niet veel meer bij de maps want geloof jaar geleden gemaakt
Ik was laatst verdwaald en kwam in Winschoten terecht, het zag er toen niet zo mooi uit…
Goh wat een mooie foto’s heb je deze keer. Leuk he Google maps, vooral streetview
Ow ja, dat was er ook nog. Ons dorp staat er nog niet op denk ik. Zo eens checken.
Leuk, ik ga eens verder kijken.
Ongekend mooie afbeeldingen op jouw blog René! Het gaat er duidelijk op vooruit!
Leuk dat Google maps, van ons dorpje zijn ook beelden en daar zie je mijn dochtertje op het schoolplein spelen met 2 vriendinnetjes. Geweldig toch. Ik kan zelfs zien of mijn auto die dag gewassen was of vuil was.
Die eerste foto, mooie architectuur vind ik dat… Ons dorp op Google Maps/Earth of wat dan ook, Ik weet niet of dat er al is, moet maar eens kijken
Ja dat gaat niet met dat fotocameraatje van jou. Wel mooi daaro
Big Brother is watching us.
Ze werken aan een versie dat je ook bij iemand binnen kan kijken. Loop je zo de trap op enzo ! Heftig hoor !
Ik begrijp niet dat eigenaar van dat pand een vergunning heeft gekregen om het aanzicht van het pand te veranderen. ‘t Is nu zeer onevenwichtig en lelijk!
Mooie zomerse plaatjes hebben ze bij jullie gemaakt. Hier zijn ze inmiddels ook langs geweest!
Eens een kijkje nemen op googel earth vanavond
ik ga eens even kijken of ik mijn straatje ook kan vinden
Hé dat is echt leuk