Stemwijzer
Ik was altijd een groot liefhebber van de stemwijzer en kieskompas, tegenwoordig ben ik er tegen.
Het is handig als hulp, maar ik merk dat sommige mensen het als doorslaggevend hanteren, en dat is nou net niet de bedoeling.
Als mensen op een rechtste partij terecht zijn gekomen adviseer ik altijd om de stellingen nogmaals te doen, en dan dit keer wel na te denken.
Dat wordt niet altijd gewaardeerd.
De VPRO heeft dit jaar de keezersquest, dat is meer een soort spel, kijk maar.
zes reacties

Eigenlijk geef jij hier dus een stemadvies. Gelukkig heb ik geen advies nodig, niet van een kieswijzen en niet van jou.

Ik bedenk vaak op het laatste moment waar ik op ga stemmen, als alle politici leugenaars zijn maakt het toch niet uit waar je op gaat stemmen.
Could not lock /home/rene/domains/renesmurf.nl/public_html/pivotx/db/ser_spamkiller.php for writing!
Try logging in with your ftp-client and check to see if it is chmodded to be readable by the webuser (ie: 777 or 766, depending on the setup of your server).
Current path: /home/rene/domains/renesmurf.nl/public_html/pivotx.
De Keezerquest had ik zondagavond al gedaan toen het net online was. Een stemwijzer is mooi om nog eens goed over de spullen na te denken. Het kan zeker je stem niet maken.
Love as always
Dimario