Stad Winschoten

Deze foto maakte ik vorig jaar op koningsdag.
Dat komt omdat ik vanaf mijn balkon de tekst niet kon lezen, dus als ik dan beneden ben ga ik het lezen, en maak ik er gelijk even een foto van, anders ben ik zo weer vergeten wat er nou precies stond, en dan zit ik later op mijn balkon weer te denken wat er nou staat, en nu had ik dat paraat.



Hier valt ook heel veel over te zeggen, allemaal panden aan elkaar en samen een rijksmonument.



En zit er een inloophuis voor veteranen in.



Op sommige plekken in de stad zijn oude panden verdwenen en daar ontstaan dan stadstuintjes, en dan is het niet de bedoeling dat er auto`s staan, op hele drukke dagen wil dat helaas nog wel eens voorkomen.



En dit is dan zo`n pandje dat niet echt opvalt tussen allemaal andere panden, maar hij staat er toch maar.



Vijf op een rij, allemaal te Winschoten.

Rene Donderdag 13 Februari 2025 at 11:25 pm | | Smurf

twee reacties

Rietepietz

Die panden op foto 2 zijn prachtig. Ze zien er goed onderhouden uit dus die kunnen nog wel even mee.

Rietepietz, (URL) - 14-02-’25 22:16
די מריו

Op die laatste foto vind ik die ramen boven wel een mooi geheel.
Flipperkasten en pacman. Dat is alweer een tijd geleden.

Love As Always

Dimario

די מריו, (URL) - 15-02-’25 07:27
(optioneel veld)
(optioneel veld)
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.