Afgelopen vrijdagnacht had Giel Beelen een pornoster te gast, op zowel radio als tv.
Ze stond tegenover hem met blote borsten.
Ze had onlangs haar borsten laten vergroten en dat wilde ze maar al te graag even laten zien.
Ze vertelde dat ze nog erg gevoellig waren, maar dat ze al wat zachter werden, ze voelden steeds meer "eigen"
En wat had ze een pijn gehad na de operatie.
Van de operatie zelf had ze natuurlijk niks gevoeld, maar het genezingsproces was pijnlijker dan ze dacht.
De kosten waren zo`n 5000 euro, en ze was zeer gelukkig met haar grotere borsten.
Ik keek er naar en ik dacht: wat is de wereld toch ver doorgeschoten.
De mensheid kan tegenwoordig veel.
Alleen al het verdoven en opereren mag een wonder heten, zo`n 100 jaar geleden stonden mensen er toch wel anders voor als ze een ziekte tegenkwamen op hun levenspad.
Een ziekte kan iedereen overkomen, en opereren kan noodzakelijk zijn.
Dat hakt er heel erg in, en ik heb met die mensen te doen.
Kijk, als iemand last van haar rug krijgt en dan kan het medische noodzaak zijn om de borsten wat te verkleinen, dan kan ik daar mee leven.
Maar deze snol liet zich dus vrijwillig opereren, omdat ze grotere borsten wilde.
Ik vind niet dat er gesneden moet worden in een gezond lichaam.
Als het echt moet is dat al erg genoeg.
Omdat ik eergisteren 5 opgestuurde foto`s logte vond ik dat ik het niet kon maken om er 5 van mezelf bij te plempen. En gisteren kwam ik ook al niet aan tien eigen foto`s toe omdat ik na het Napels verhaal wel welletjes vond. Dan zou de rest ondersneeuwen, en over sneeuw gesproken:
Er was verwarring omtrent mijn auto, iemand dacht dat die dood was, en dat was ook zo, maar hij is tevens weer tot leven gewekt.
En toen ik het had over camping De Burcht vroeg iemand zich af of ik daar wel eens gecampeerd had. Nee, dat heb ik niet, en het kan dus ook niet meer.
Dit zijn Friesche koeien die vlakbij de Elfstedenbrug in Bartlehiem staan, zij pasten op mijn auto, en kwamen heel nieuwsgierig kijken wat ik daar wel moest.
Dit zijn koeien in Liechtenstein, en die kon ik alleen lopend treffen, want waar zij leven komen geen auto`s.
In Zeeland parkeerde ik mijn auto, om te voet een of ander dorpje te bekijken.
Ik had ook eens een logje over deze meer dan honderd jaar oude fabriekspijp, en daar heb ik nog wat foto`s van.
Zo kon ik ook de voet van de pijp eens van naderbij bekijken.
Volgens mij kunnen ze er wel een buurtbarbecue van maken.
Eerst Napels zien en dan sterven, kent u die uitdrukking? Het is niet geheel bekend waar het vandaan komt, en wikipedia bakt er het volgende van:
Een mens die Napels heeft gezien kan nooit meer treurig zijn, aldus Goethe. In Napels schreef hij in zijn dagboek: "Vedi Napoli e poi muori!" sagen sie hier. Siehe Neapel und stirb!, waarmee de Napolitanen dan op de overweldigende schoonheid van hun plek doelden. Deze uitspraak (meestal vertaald als Eerst Napels zien, en dan sterven) wordt nog steeds gebruikt om aan te geven dat iets een grote indruk maakt. Ook zijn er verschillende Italiaanse films met deze titel.
Nu wil het geval dat Napels pal naast Winschoten ligt, ik toon even een kaartje. En de stad Winschoten ligt pal rechts van dit tafereeltje.
Napels is een buurtschap in de gemeente Oldambt in de provincie Groningen (Nederland). De buurtschap ligt tussen Heiligerlee en Westerlee, aan beide zijden van de spoorlijn van Groningen naar Nieuweschans.
De buurtschap is ontstaan rond 1840. Oorspronkelijk was het een toevluchtsoord voor dagloners, de bebouwing bestond uit eenvoudige hutten en keten. Die zijn inmiddels vervangen, maar de buurtschap wordt nog steeds gekenmerkt door zeer eenvoudige huisjes. Napels is vernoemd naar de Italiaanse stad[1], maar het is niet bekend waarom. Even ten zuiden van Napels ligt Tranendal.
Nu denk ik eerder dat Napels naar Napels vernoemd is dan andersom. Nu heb ik de beide Napels eens gezien, en dan bedoel ik Napels Oost en Napels west, ten westen van Winschoten. Men kan van de ene Napels niet rechtsreeks in het andere Napels komen, want er ligt een spoorlijn tussen. Dat spoor kan men oversteken in Winschoten, of men moet het doen in Heiligerlee en komt dan over de Tranendallaan.
Tranendal is een gehucht in de gemeente Oldambt in de provincie Groningen. Het gehucht bestaat uit een straatje, de Tranendallaan. Deze begint bij de spoorovergang tussen Heiligerlee en Westerlee en loopt door tot aan de gemeentegrens met Winschoten.
De naam Tranendal zou een verwijzing zijn naar de slag bij Heiligerlee. Deze zou op deze plek hebben plaatsgevonden.
Bij het gehucht ligt een zoutwinningslocatie van AkzoNobel.
Tranendal kreeg in 2004-2005 enige bekendheid toen het televisieprogramma Man bijt hond van deze plaats naar het plaatsje Paradijs in Zeeland reisde om te kijken wat de mensen onderweg aan het doen waren.
Nu weet ik dus ook waarom het standbeeld van de Slag bij Heiligerlee in het dorp zelf staat, en niet op de plek waar Graaf Adolf vermoord werd, want dat ligt niet echt in Heilgerlee. Misschien komt de uitdrukking daar ook wel vandaan, dat hij eerst Napels zag en toen daar vlakbij overleed.
Wat wel erg treffend is, Napels Oost is een doodlopende weg, en helemaal aan het eind van die weg , naast een huisje en wat landbouwgrond herkende ik het Winschoter Crematorium, waar je dus alleen van de andere kant binnen kan komen.
Smurf, jij hebt vanavond een award gewonnen. Zie mijn blog voor details.
Je moet het logo van de award in je artikel/blog neerzetten
Link even terug naar de persoon van wie je de award gekregen hebt
Geef de award aan zoveel bloggers als je wilt
Link de genomineerde bloggers in je post
Laat de blogger weten dat ze genomineerd zijn door een comment op hun blog achter te laten.
Moeten, moeten, moeten.
Ik vind het geen mooi logo, want engelstalig.
Ik vind het ook niet iets creatiefs, dat de logger in kwestie een opdracht moet vervullen of er iets moois van maken.
Maar omdat stokjes weigeren niet mijn ding is staat het hier nu.
Ik geef het door aan Jeffrey, omdat hij mijn layout gemaakt heeft.
Nu zocht ik al een tijdje naar een geschikt moment om eens te laten zien waar ik mijn foto`s mee maak.
En nu ik dat ding gekregen heb, en omdat vele er nog steeds wel benieuwd naar zijn, toon ik hier de achterkant.
Dat USB ding heeft een ander klepje, want het orgineel is kwijtgeraakt.
Vreemdelingen die bij hun uitzetting gewelddadig worden, krijgen bij wijze van proef een gezichtsmasker op.
Justitie wil zo voorkomen dat ze hun begeleiders bijten of bespugen.
Mja, mensen bijten of bespugen hoort natuurlijk niet.
Maar wordt er dan niet afgevraagd waarom mensen zo ver gaan dat ze dat doen?
Of zijn zulke mensen geen mensen?
Mensen een masker op doen om ze weg te sturen, gatverdamme, dat is ronduit asociaal.
Ze kunnen dit probleem ook anders oplossen, namelijk door helemaal niemand weer weg te sturen.
Dit jaar wil ik wel eens weer naar Noorwegen op vakantie.
Want dat is ook alweer een paar jaar geleden.
Gelukkig vond ik nog een Marco Polo reisgids over Noorwegen, eentje van rond de eeuwwisseling.
En wat zag ik staan bij de tips:
Neem voldoende fotorolletjes mee, want er is genoeg te fotograferen en rolletjes zijn nogal duur in Noorwegen.
Er is dus een boel veranderd is in slechts tien jaar!
Ik vind het te makkelijk om te zeggen: "Je hoeft niet te kijken" en "er zit een knop op je tv" als ik een kritische noot plaats over de vaderlandse buis.
Ik zie inderdaad meer niet dan wel, maar kan toch een mening vormen, en deelachtig maken.
Zo vraag ik me wel eens af waarom het gros van de programma`s wordt uitgezonden.
Een tv programma wordt eerst door iemand bedacht, en dan geperfectioneerd.
Daarna wordt het door anderen beoordeeld, en als het plan goed genoeg is wordt er een pilot gemaakt.
Het heeft nog heel wat voeten in de aarde voor het uiteindelijk de beeldbuis haalt.
En dan halen er dingen de beeldbuis die ik bij het lezen in de gids meteen al afkeur.
Zo ben ik lichtelijk allergisch voor Bekende Nederlanders.
Het volgende fragment heb ik niet zelf op tv gezien, wegens dat het programma me niet aanstaat, maar ik kwam het wel online tegen.
En beter had ik het niet kunnen zeggen: