Humor is zoiets persoonlijks, humor is om te lachen.
Ik hou er vooral van als ik niet weet wat er komt, dat ik verrast word.
(daarom verklap ik ook nooit de inhoud van een youtubefilmpje)
Het volgende fragment past precies in mijn straatje.
Ja, de omroepen moeten weer flink leden gaan werven.
In het nieuwe jaar komt er weer een nieuwe omroepwet, en dan krijgen ze zoveel zendtijd als ze leden hebben.
Vergelijkbaar met nu, maar dan een tikkeltje absurder, er wordt niet meer afgerond!
Ik neem aan dat een lid alleen telt als het een betaald lid is, dus de 90 jarigen tellen dan niet mee.
Dus eigenlijk is het gewoon pure leeftijdsdiscriminatie van de katolieken!
Reden voor mij om het volgende clipje te laten zien dat ik afglopen week voorbij zag komen op 3voor12.
Quandy ligt heel vaak even op zijn rug, in Zeeland was ik net op tijd om dat vast te leggen.
De Woeste Hoeve is een bekende sexclub nabij Groningen, maar ook elders in het land kom je die naam tegen, zo draagt ook dit recreatieoord in Zeeland die naam, ook dat wilde ik vastleggen.
Zeeland vlak? Welnee, daar zijn duinen tot bijna 50 meter hoog!
Nabij Winschoten werd Graaf Adolf vermoord, jaren later was het eens besneeuwd.
Tijdens het uitzoeken van mijn ongepubliceerde foto`s kwam ik nog een aantal tegen van een kasteeltje in Finland, waaronder deze.
Op de Dam in Amsterdam is een winkel met koeien aan het plafond.
Ze hangen ondersteboven, dus bovenstaand plaatje is ook ondersteboven.
Dit is een riviertje in Liechtenstein, dat het water uit de bergen afvoert naar de Rijn.
Deze Liechtensteinse koeien kijken uit op Zwisterland.
En tenslotte mijn auto, die me ergens naar toe bracht waar ik fijn met quandy kon wandelen.
Als het even kan koop ik altijd Neerlands waar.
En alles wat ik aanschaf doe ik altijd in Winschoten.
In het laatste jaar van de vorige eeuw besloot ik dat ik een auto wilde, en wel een nieuwe.
Ik nam een kijkje bij de plaatselijke DAF dealer.
Helaas hadden die alleen vrachtwagens op het terrein staan!
Zodoende belande ik bij de suzuki/toyota dealer, alwaar ik mijn japannertje kocht.
Mijn caravan is ook al geen Nederlands product, dat is namelijk een echte Eifelland.
Toen ik in het eerste jaar van deze eeuw besloot om een caravan te kopen nam ik genoegen met een tweedehandsje.
Zodra ik opwierp dat ik dat van plan was werd ik meteen getipt.
Iemand had een caravan uit 1998 en wilde hem inruilen voor een iets grotere.
Voor mij was die ideaal geschikt, want mijn jeep moet hem wel kunnen trekken.
Ik heb het nog helemaal niet gehad over de creditcrisis, want ik heb er totaal geen verstand van.
Ineens worden er miljarden uit een hoge hoed getoverd, en niemand weet wie daar nou rijk wordt.
(het is natuurlijk wel het bewijs dat er altijd geld is bij de staat, als ze maar willen)
Nu blijkt door de crisis opeens dat een heleboel lokale en enkele regionale overheden hun geld op buitenlandse banken hebben staan!
Pardon?
Dat is ons belastinggeld en dient te worden opgeborgen bij onze eigen banken.
Onze eigen banken kunnen er dan zaken mee doen en van dat geld meer maken.
Dat buitenlandse banken veel meer rente geven moet er niet toe doen!
Ik vind het zeer hebzuchtig en riekend naar landverraad.
Dat Nederlanders buitenlandse producten uit het buitenland halen ben ik ook op tegen, maar dat moet men zelf weten.
Overheidsgeld is van ons allemaal en hoort hier!
De provincie Groningen heeft ontzettend veel geld in het buitenland, namelijk 30 miljoen, en mogelijk is dat pleite.
Geruststellend:
Ook de gemeente Groningen had tot het afgelopen voorjaar geld geparkeerd bij een IJslandse bank. De gemeente werd op tijd gewaarschuwd voor de instabiliteit van IJslandse banken. Groningen besloot toen om al haar geld bij Nederlandse banken onder te brengen. Andere gemeenten in de provincie Groningen, waaronder Haren en Winschoten, lieten woensdag weten geen geld op buitenlandse rekeningen te hebben.
De gemeente Groningen had de provincie Groningen moeten waarschuwen!
Maar dan nog, de provincie had beter op moeten letten, of liever nog, het geld in eigen land houden.
In vind dus ook dat het voltallige provinciebestuur op moet stappen!
En dat ze die 30 miljoen terugbezorgen, desnoods uit eigen zak.
Elk jaar om deze tijd zie ik op allerlei weblogs weer foto`s verschijnen van bomen in herfststemming.
En elk jaar om deze tijd heb ik mijn bedenkingen daar weer over.
De boom is in de zomer op zijn mooist.
Een lekker volle bladerdak, zo groen als groen maar kan zijn!
Na de zomer maakt de natuur zich op voor de winter.
Dus de boom staakt alle voeding naar zijn bladeren.
En de bladeren sterven!
Voor ze morsdood naar de aarde storten drogen ze eerst helemaal uit.
Je ziet ze paars en bruin worden.
Dat is pure moord van de boom (die ook geen keus heeft)
Oke, het is de natuur, en het is niet anders.
Maar ik kan dat dood en verderf niet mooi vinden, hooguit zielig.
Mensen die een foto plaatsen van een boom met afstervende bladeren, en dat een boom op zijn mooist vinden.
Ik heb daar zo mijn bedenkingen bij...
Lang geleden was er op de VPRO Televisie een programma dat heette Gat van Nederland.
Minder lang geleden kwam de Scandinavian Broadcasting System, ook wel bekend als SBS met Hart van Nederland.
Toen een RTL zender ook met de naam Nederland een programma wilde maken kwam SBS in verweer, zij wilden die naam claimen!
Maar hun protest haalde niks uit, Nederland valt niet te claimen.
Reden voor de VPRO om daar ook eens mee aan de slag te gaan, en daar was plotsklaps Het geluk van Nederland.
(zelf zullen ze dat vast ontkennen, of niet, boeit me niet ook)
Nu is er weer een programma dat de naam van ons land draagt en dat heet:
Dat programma gaat over de geschiedenis van ons grondgebied, van het ontstaan tot nu.
Het verteld dat na de romijnen alle inwoners wegtrokken, dus geen fries of batavier is een voorvader.
En ze vertellen over het ontstaan van onze republiek, en waar het fout gegaan is.
Maar dat komt allemaal nog, op de zondagen, en de site.
De Smurfen bestaan 50 jaar. Madonna en Micheal Jackson bestaan 50 jaar. En de Nederpop bestaat 50 jaar!
Nu was er voor dat laatste wat aandacht op radio en tv, en er is een speciale site over. En zoals het altijd gaat in Nederland, sommige bands die niks voorstellen krijgen teveel aandacht, en dat wat doorbrekend was komt er zeer bekaaid af. En op die speciale site komt er meteen een pop up van de sponsor, en men wordt opgeroepen tot stemmen voor HET belangrijkste van de canon aldaar. Bah en zucht. Vandaar dus ook geen linkje!
In plaats daarvan schenk ik eens wat aandacht aan een echt typisch Nederlands bandje. Ze heten 01, dit is hun site http://www.01music.nl/
De toekomst is nu, aldus de band 01. De band brengt geen albums meer uit, maar komt alleen met Chapters die zullen bestaan uit losse tracks. Deze Chapters zullen niet in de winkel liggen, maar zijn uitsluitend te downloaden. Daarnaast zullen alle singles van 01 gratis te downloaden zijn op deze site!
Ik hoorde ze, naar mijn gevoel, een jaar geleden eens spelen op de TROS radio, en sindsdien heb ik er nooit meer iets van vernomen. Dat is ook zo Nederlands, plannen maken, uitvoeren en dan niks meer aan doen. Hun youtube clipje is heerlijk Nederlands, nette muziek, vaag gedoe met verf, vrij simpel en lekker goedkoop. Dat is mijn bijdrage aan 50 jaar Nederpop.