Fijn

Het gesprek met Clous van Mechelen is niet op youtube gezet door Podium Klassiek, maar zijn Vakmanschap is Meesterschap compositie wel, uitgevoerd door een ensamble.





Podium Klassiek omarmt de wereld van de klassieke muziek, maar zoekt ook de grenzen op met andere genres zoals pop, wereldmuziek, of jazz. Met ruimte voor bijzondere verhalen, jong talent en optredens van topmusici.

Mario Serrechia & Co | Clous van Mechelen | Vakmanschap is Meesterschap | Podium Klassiek

 

Rene Dinsdag 28 Januari 2025 at 11:25 pm | | Smurf
Gebruikte Tags:

zes reacties

די מריו

Prachtige muziek, in alle muziek zitten wel elementen van klassieke muziek verwerkt.

Love As Always
Dimario

די מריו, (URL) - 29-01-’25 08:32
Hans

muziek is niet weg te denken, iedereen zijn voorkeur.
De klassieke muziek zal ook altijd wel liefhebbers houden. Hans

Hans, (URL) - 29-01-’25 22:07
hanscke

wij kijken al jaren op zondagavond naar Podium Klassiek en dat terwijl we niet eens echte fans van klassiek zijn, maar dit programma vind ik erg leuk. Deze uitzending heb ik idd geziern

hanscke, (URL) - 30-01-’25 16:24
Rietepietz

Heel veel modern musici halen hun inspiratie uit de klassieken muziek, je kunt er ook vaak thema’s in herkennen.

Rietepietz, (URL) - 30-01-’25 18:21
Hans

@ was zeker leuk om de stoelen op het terras te zien waar ik nog heb gezeten.
Helaas zijn er veel mooi stations en postkantoren gesloopt.

Hans, (URL) - 30-01-’25 22:08
ria

Heel rustgevend zo voor het slapen gaan, Clous zit erbij en kijkt ernaar. Mooi!

ria, (URL) - 30-01-’25 22:17
(optioneel veld)
(optioneel veld)
Om te voorkomen dat ik ondergespamd word.
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.