Het is echt vreselijk waar de NOS mee bezig is. Ze willen mij krankjorum maken, of tenminste depressief!
Voorheen deed de NOS niet aan indelen in goed en slecht nieuws, nieuws was gewoon nieuws en neutraal. Maar nu blijkt dus dat ze het nieuws hebben ingedeeld in goed en slecht.
Aan de linkerkant stoppen ze al het slechte nieuws van het afgelopen jaar, en aan de rechterkant tegelijkertijd het volgens hun goede nieuws. Pardon?
Het komt natuurlijk ook dat ik zeer veel moeite heb met het volgende filmpje omdat ik het geluid niet kan bedienen en het geheel dus door elkaar heen aanhoor.
Wat het slechte nieuws links betreft, dat klopt helemaal, daar zit niks goeds tussen. Maar dat goede nieuws rechts, is het goed dat er dieren worden gered? Dieren die niet in nood hadden moeten komen gaan redden vind ik geen goed nieuws. Miljoenen kilo`s troep, die zich niet in de natuur dient te bevinden, inzamelen, kan ik ook geen goed nieuws noemen.
De gewonnen medailles vind ik ook geen goed nieuws, ik vind sport en nationalisme zeer slecht, dus alles wat Nederland wint vind ik slecht en eigenlijk helemaal geen nieuws.
Het songfestival winnen met zo`n belachelijk kutliedje vind ik ook geen goed nieuws. Nee, de NOS maakt me zeer somber, als zij gaan bepalen wat ik goed moet vinden en vind ik het nog walgelijker.
Koningklijk nieuws, wat ook geen nieuws is, wordt ook maar bij het goede nieuws ingedeeld, gatverredamme. Dat ze over de nachtwacht heen schilderen vind ik ook niet zo goed.
Dit wilde ik op de derde kerstdag loggen, maar omdat er allemaal kerstboomfoto`s tussen kwamen komt het nu.
Ooit in een grijs verleden presenteerde Hans Dulfer op de zondagmiddag een radioprogramma bij de VPRO op radio 2, en omdat hij een keertje niet kon vroeg hij Jules Deelder om voor hem in te vallen. Hij ging, net als Dulfer, lekker allemaal jazzplaatjes draaien en het was een even fantastische zondagmiddag als altijd. In die tijd.
Een leuke herinnering. Die kwam weer bij me naar boven toen ik hoorde dat Jules Deelder was overleden. Ik was even op youtube aan het kijken en kwam deze tegen, wel zeer toepasselijk, een voordracht van afgelopen 15 juni 2019.
Een mooi gedicht in het jaar dat Wilhelmina Kuttje en Quandy zijn overleden, en de voordrager op de valreep nu zelf ook, en eens zullen wij allemaal volgen, maar nu nog niet.
De dood is hier De dood is daar De dood is ver De dood is na De dood is sterk De dood is zwak De dood is wit De dood is zwart De dood is hard De dood is wreed De dood is zacht De dood is week De dood is goed De dood is fout De dood is warm De dood is koud De dood is waar De dood is echt De dood is krom De dood is recht De dood is blind De dood is doof De dood is klein De dood is groot De dood is oud De dood is wijs De dood is baas De dood is prijs De dood is kaal De dood is raak De dood is spier De dood is naakt De dood is scherp De dood is bot De dood is zwaar De dood is rot De dood is vals De dood is schijn De dood is kramp De dood is pijn De dood is angst De dood is zweet De dood is lief De dood is leed De dood is heer De dood is knecht De dood is straf De dood is wet De dood is ernst De dood is streng De dood is strak De dood is eng De dood is grauw De dood is grijs De dood is glad De dood is ijs De dood is zak De dood is as De dood is moord De dood is brand De dood is beul De dood is boef De dood is vrij De dood is troef De dood is koel De dood is kalm De dood is rijk De dood is arm De dood is bar De dood is boos De dood is vuns De dood is voos De dood is ziek De dood is laf De dood is lood De dood is last De dood is berg De dood is dal De dood is man De dood is vrouw De dood is stil De dood is stom De dood is leeg De dood is hol De dood is stof De dood is zand De dood is stront De dood is dank De dood is scheel De dood is schor De dood is pech De dood is goor De dood is bont De dood is blauw De dood is rood De dood is rauw De dood is rust De dood is roest De dood is zout De dood is zoet De dood is links De dood is rechts De dood is vast De dood is next De dood is link De dood is louche De dood is wild De dood is woest De dood is bruusk De dood is plots De dood is bruin De dood is rond De dood is hoe De dood is wat De dood is droef De dood is plat De dood is mits De dood is maar De dood is kras De dood is gaar De dood is stik De dood is sterf De dood is blame De dood is merg De dood is lik De dood is stuk De dood is kruis De dood is munt De dood is droog De dood is dor De dood is piep De dood is knor De dood is fier De dood is trots De dood is trouw De dood is honds De dood is schots De dood is scheef De dood is ach De dood is wee De dood is niks De dood is bluf De dood is mist De dood is lucht De dood is punt De dood is uit De dood is kut
Hey Rene Smurf, Kwam een smurfbal tegen in de kerstboom bij mijn vader. Voorheen hing die met de andere ornamenten in de kerstboom bij opa en oma maar die leven niet meer. De kerstboom zelf was van plastic en is niet overgenomen maar de ballen wel. Ik kan me herinneren dat ik deze smurfbal heb gesmurfd.
Wie nog niet megedaan heeft of nog een keer wil, het kan nog steeds, maak een foto van uw kerstboom, of andere meuk en stuur die naar mij. Ik heb hier een kerstboomfoto uploader en per mailmag natuurlijk ook.
Rietepietz maakt elk jaar een kerstfilmpje met een kersttoespraak voor op haar weblog, daar heeft ze dit plaatje van gehaald en geupload, en daarmee staat er nu dus ook een menselijke kerstboom in het bos.
Ik weet echt niet meer waar ik deze foto geschoten heb, maar ik denk dat je er koffie kon krijgen.
Love as always
Di Mario
Rene, Deze foto's zijn allemaal gemaakt bij zorgcentrum Sonnevanck.
Love as always Di Mario
Er kwam en komt hopelijk nog meer binnen, dat morgen. En uiteindelijk komen ze voor altijd en eeuwig te staan in het steeds groter groeiende online kerstbomenfotoverzamelbos.
Misschien wel het mooiste lied uit Ronflonflon, in elk geval wel eentje die elk voorjaar wel weer herhaald werd, en ik doe het nu. Dat wat betreft het geluid, de bijbehorende beelden zijn al fietsend door Winschoten door mij zelf gemaakt, in een tijd dat dat nog mocht.
Voorjaarsmoe
Tekst: Jacques Plafond, muziek: Jan Vos, zang: Wilhelmina Kuttje jr. . De bollen barsten uit de grond, de natuur die maakt het weer te bond we krijgen weer het volle pont, het is voorjaar, het is voorjaar, maar:
Wat is er met mij aan de hand, waarom blijf ik aarz`lend aan de kant. Zucht ik steeds bij wat ik doe, blijf ik denken watoettettertoe. Ik wil zo graag maar weet niet hoe, ben voorjaarsmoe, ben voorjaarsmoe.
Wat hebben we toch lang gewacht, op zonneschijn en voorjaarspracht. Hunkeren naar sprietjes groen, ik wist precies wat ik wou gaan doen. Ik droomde van lange zwoele nachten, van nieuwe hoop en nieuwe krachten. Van driften, springen uit de band, maar ik zie alleen maar schaduwkant.
Ik hoop dat het gauw overgaat, voordat je het weet is het te laat, Om voorjaarsvreugde op te zuigen, valt mijn lente weer in duigen. O, voorjaarsmoeheid, laat mij los, laat mij rollen over mos. En dansen door de lentebloesem. Laat mij los, o, winterdroesem!
Toen Quandy dood was gegaan bekeek ik nog eens zijn eerste filmpjes in mijn archief, en ik zag dat deze niet werkten. Ik had er toentertijd een mooie rand om mijn filmpjes heen, middels een code, en die code is stuk en er is helemaal niks meer te zien. Ik besloot om dat te gaan repareren en ik besloot tevens om de filmpjes nogmaals te loggen.
Als eerbetoon aan mijn lieve schat Quandy blik ik nu terug naar december 2007, hij was toen twaalf weken, en zou uiteindelijk twaalf jaar oud worden.
Tegenwoordig ben ik veel aan de wandel met Mellow, de hond van zusje, dat laat ik dan weer zien op Tik Tok.